Rejestracja | Logowanie

Znajdujesz się w: CELPAP

DARMOWA PRZESYŁKA już od 220zł

Koszyk jest pusty

CELPAP PELLET DREWNIANY BAZYL 7,5 L

Zdjęcia produktu:
PELLET DREWNIANY BAZYL 7,5 L

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

 
PELLET DREWNIANY BAZYL 7,5 L

Waga: 4,5 kg

 
Termin wysyłki: do 5 dni
  • Aktualnie 6.00/6

Ocena: 6.0/6 (3 głosy)

14,00 PLN

Informacje o produkcie:

Drewniany pellet Bazyl to w 100 % naturalna higieniczna ściółka drzewna, wyprodukowana z naturalnych i czystych sprasowanych trocin drzew iglastych. Pellet Bazyl jest przeznaczony do użytku jako higieniczna ściółka dla wszystkich drobnych zwierząt domowych, jest uniwersalny - może być stosowany dla kotów, królików, gryzoni (chomików, świnek morskich itp.) i innych małych zwierząt w naszych domach. Pellet Bazyl pochłania wilgoć i neutralizuje charakterystyczną nieprzyjemną woń. Bardzo wydajny i ekonomiczny. Nawet po zmoczeniu utrzymuje zwartą strukturę, co wydłuża czas jego używania i sprawia, że jest łatwy do usunięcia. Może być wyrzucany do toalety. Przyjazny dla środowiska. Biodegradowalny. Doskonale nadaje się do kompostowania.

CELPAP PELLET DREWNIANY ZBRYLAJĄCY BAZYL

Zdjęcia produktu:
PELLET DREWNIANY ZBRYLAJĄCY BAZYL

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

 
PELLET DREWNIANY ZBRYLAJĄCY BAZYL

Waga: 4,5 kg

 
Termin wysyłki: do 4 dni
  • Aktualnie 0.00/6

Ocena: 0.0/6 (0 głosów)

24,70 PLN

Informacje o produkcie:

Pellet drewniany zbrylający Bazyl to higieniczna ściółka drzewna o równomiernej drobnej frakcji i właściwościach zbrylających, w 100 % naturalna i ekologiczna. Pellet zbrylający Bazyl przeznaczony jest do użytku domowego jako higieniczna ściółka dla kotów i innych małych zwierząt domowych. Wyprodukowany ze sprasowanych trocin drzew iglastych
i wzbogacony o żywice roślinne, które nadają mu doskonałe właściwości zbrylające, dzięki czemu jest bardziej wydajny i ekonomiczny. Pellet zbrylający Bazyl nie musi być każdorazowo wymieniany w całości, wystarczy usunąć powstałe bryłki. Pellet zbrylajacy Bazyl znakomicie pochłania wilgoć i neutralizuje charakterystyczną woń. Przyjazny dla środowiska. Biodegradowalny.
 
Sklep Internetowy - swiatkrolika.eu © 2009-2018